HAKKIMIZDA

 

Multibrand ve fast fashion olarak sektöre yeni bir solukla giriş yapan Shift CO. Mağazacılık, hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. SHIFT CO. MAĞAZACILIK olarak shiftco.com.tr ve Shift CO. perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette dünyaca ünlü markalar ve hızlı değişen moda algısını siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.


Mutlu Müşteri

Sektörde hizmet vermeye başladığı günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Shift CO., e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. shiftco.com.tr, multibrand ve fast fashion giyimde butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunma prensibiyle yoluna devam etmektedir.

 

Kalite Garantisi

shiftco.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 


Güvenli Alışveriş

shiftco.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. shiftco.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 
shiftco.com.tr'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Hızlı Destek, 12 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
!-- Google Tag Manager (noscript) -->